Sündinud 5. detsembril 1953 Tartus. Põhikooli lõpetas kodulinnas, seejärel õppis Tallinna Ehitus- ja Mehaanikatehnikumis autode tehnilist teenindamist.

1968
  • Alustas võistlemist kartautol.
1969
  • Eesti meister kardisõidus noorte 125 cm³ masinaklassis.
1970
  • Eesti meister kardisõidus noorte 125 cm³ masinaklassis.
  • Balti liiduvabariikide meister kardisõidus noorte 125 cm³ masinaklassis.
1971
  • Eesti meister kardisõidus noote 125 cm³ klassis.
1972
  • Kalevi Suursõidul kolmas klassis vormel-4.
  • Eesti MV-l pronks klassis vormel-4.
1973
  • Eesti MV-l kuld klassis vormel-4.
  • Kalevi Suursõidu võitja klassis vormel-4 (väikevormel).
1974
  • N. Liidu MV kuld klassis vormel-4.
  • Kalevi Suursõidul kolmas.
1975
  • N. Liidu MV pronks klassis vormel-4.
  • Kalevi Suursõidu võit klassis vormel-4.
1976
  • N. Liidu MV pronks klassis vormel-3.
  • N. Liidu Rahvaste Spartakiaadil kolmas.
1977
  • N. Liidu MV kuld klassis vormel-Eastern.
  • Ida-Euroopa "Sõpruse" karikasarjas osales kõikidel sõitudel ning oli kogu N. Liidu parima sportlasena kuues (auto: Estonia 18M).
1978
  • N. Liidu MV hõbe klassis vormel-Eastern.
  • Ida-Euroopa "Sõpruse" karikasarjas 5 etapi kokkuvõttes klassis vormel-Eastern teine, võitis Riia etapi Bikernieki ringrajal (auto: Estonia 18M).
1979
  • Ida-Euroopa "Sõpruse" karikasarjas klassis vormel-Eastern neljas (Estonia 18M).
1980
  • Ida-Euroopa "Sõpruse" karikasarjas klassis vormel-Eastern üheksas (Estonia 18M).
1981
  • Ida-Euroopa "Sõpruse" karikasarjas klassis vormel-Eastern teine (Estonia 20).
  • N. Liidu MV pronks klassis vormel-3.
1982
  • Ida-Euroopa "Sõpruse" karikasarjas klassis vormel-Eastern neljas (Estonia 20).
  • N. Liidu MV kuld klassis vormel-3.
  • Pälvis suurmeistri nimetuse.
1983
  • N. Liidu MV kuld klassis vormel-3.
  • Ida-Euroopa "Sõpruse" karikasarjas klassis vormel-Eastern üheksas (Estonia 20).
1984
  • N. Liidu MV kuld klassis vormel-3.
  • Ida-Euroopa "Sõpruse" karikasarjas klassis vormel-Eastern 217 punktiga neljas (Estonia 20M). I koht U. Melkus, II J. Vesely, III J. Ćerva, IV T. Napa.
1985
  • N. Liidu MV kuld klassis vormel-3.
  • Ida-Euroopa "Sõpruse" karikasarjas klassis vormel-Eastern teine (Estonia 21).
    I koht U. Melkus, II T. Napa, III J. Ćerva.
1986
  • N. Liidu MV kuld klassis vormel-Eastern.
  • Ida-Euroopa "Sõpruse" karikasarjas kümnes (Estonia 21).
  • N. Liidu Rahvaste Spartakiaadil Riias teine.
1987
  • N. Liidu MV kuld klassis vormel-3.
  • Ida-Euroopa "Sõpruse" karikasarjas klassis vormel-Eastern võitja (Estonia 21M).
    I koht T. Napa, II V. Lim, III V. Kozankov.
  • Pirita-Kose-Kloostrimetsa ringraja absoluutne ringirekord 152,65 km/h.
1988
  • N. Liidu MV kuld klassis vormel-Mondial.
  • Ida-Euroopa "Sõpruse" karikasarjas kuues (Estonia 21/10).
  • Riias Baltimaade MV võitja klassis vormel-Mondial.
  • Eesti MV klassis vormel-Mondial kuld.
  • Tallinna Spetsialiseeritud Autobaasi (SAB) auhinnavõistlustel Riias võitja klassis vormel-Mondial.
  • Henry Saarmi nimeline rändkarika laureaat (karikas anti välja sellel aastal esmakordselt parimale Eesti vormelisõitjale NSVL MV suuremas vormeliklassis).
1989
  • Eesti MV klassis vormel-Mondial hõbe.
  • SAB-i lahtistel meistrivõistlustel Riias võitja klassis vormel-Mondial.
1990
  • SeaBalticCupi sarjas klassis vormel-4 seitsmes.
  • Soome meistrivõistlustel kümnes.
2001
  • Sellel aastal tähistati Eesti auto-motospordi 80-ndat aastapäeva, XX sajandi parimaks autosportlaseks valiti ringrajasõitja Toomas Napa.